Devamını Oku

» ÖRGÜ BEBEK BATTANİYE ANLATIM

ÖRGÜ BEBEK BATTANİYE ANLATIM |  görsel 1


Yapılışı: Alize -Marifetli Renk No: 55 Beyaz (3 yumak ) 113 Sarı (2 yumak) 242 Yeşil (2 yumak ) 112 Mavi (2 yumak ) Şiş NO: 3,5 ÖRTÜ: Beyaz renkte 80 ilmek başlanır. Haraşo olarak 10 sıra örülür.Her iki yanda 5'er ilmek beyaz devam ederek, sırayla diğer renklere geçilir. 10 sıra yeşil, 5 sıra sarı, 5 sıra mavi, düzeniyle örüp, l0 sıra beyaz ile tamamlanır.   YASTI K: Beyazla 35 ilmek başlanır. 6 sıra sonra yanlardan 6’şar ilmek beyaz devam ederek, sarı renge geçilir. 26 sıra sarıdan sonra, 6 sıra beyazla bitirilir.

Devamını Oku

» Delikli kazak anlatımı

Delikli kazak anlatımı |  görsel 1


Yapılışı: 4çile x 100 gr 5 numara tek kat Arka: 71 ilmekle başlayıp 3 sıra haraşo örün ve 4. sıraya 4 ilmek haraşo ile başlayın. Sonra 9 ilmek kesin, 9 ilmek haraşo örün, 9 kesin.... Şeklinde devam edin ve son 4 ilmeği haraşo örüp bitirin. Sıranın arkasında önde kesilen 9 ilmeğin yerine şişe 9 ilmek alın. Sonraki 3 sırayı haraşo ördükten sonra 13 ilmek haraşo ile başlayıp tekrar 9 ilmek kesin,9 haraşo.... 13 ilmek haraşo ile bitirin. Omuza kadar 9 delik oluşturun. Toplam boy 62 cm olacak. Ön: 71 ilmekle başlayıp arka gibi örün. 9. delikten sonra(Resme bakınız) yakayı önce10 ilmek, sonra 2 ilmek kesin. Omuzlarda 26'şar ilmek kalınca bitirin. Yaka: Yakadan 86 ilmek çıkarıp 23 sıra haraşo örün. Kol: 63 ilmekle başlayıp, 3 sıra haraşo örün. Sonraki sırada 9 haraşo, 9 ilmek kesin ve 9 haraşo... Şeklinde devam edin. 10 sıra ördükten sonra 60 ilmeğe düşün. 2 sıra sonra 58ilmeğe düşüp kesmeden kolu bitirin. Kol uzunluğu 43 cm olacak.  

Devamını Oku

Devamını Oku

Devamını Oku

Devamını Oku

» Motifli yazlık bluz anlatımı

Motifli yazlık bluz anlatımı |  görsel 1


ANLATIM İÇİN BURAYI TIKLAYIN  

Devamını Oku

» tığ işi uzun şal anlatımıANLATIMI İÇİN BURAYI TIKLAYIN  

Devamını Oku

» Örgü tozluk anlatımı

Örgü tozluk anlatımı |  görsel 1


ANLATIMINI GÖRMEK İÇİN BURAYI TIKLAYIN  

Devamını Oku

» ORKİDE HAREKETİNE KATILINSİZDE OTURDUĞUNUZ YERDEN GELİR KAZANIN

ORKİDE HAREKETİNE KATILINSİZDE OTURDUĞUNUZ YERDEN GELİR KAZANIN |  görsel 1


SUNA DUMANKAYA ÜRÜNLERİNİN HEPSİNİN OLDUGU BİR SİTE ÜYE OLANLARA %20 İNDİRİM VE HEDİYELER AYRICA %100 ORGANİK SERTİFİKALI NATURA SİBERİCA ÜRÜNLERİNİN TEK SATICI FİRMASI SİZDE EVİNİZDEN PARA KAZANMAK İSTEMEZMİSİNİZ? YENİ ALIŞ VERİŞ SİTESİ http://orkidehareketi.net/temsilci-kayit/?homepage=0 üye olabilir alış veriş yapabilirsiniz REFERANS KODUNA 0250695 yazarsanız sag tarafta Hülya Akan yazısı çıkacak ve referansımla üye olabileceksiniz TÜRKİYE’DE İLK DEFA %100 ORGANİK KOZMETİK ÜRÜNÜ SATAN ALIŞ VERİŞ SİTESİ Arkadaşlar çok kazançlı ve bir okadar da zevkli bir iş %100 doğal ürünlerin satışını yapacak yada sadece isterseniz kendi ihtiyaçlarınızı alacaksınız sattıklarınızdan %20 kazanacaksınız bunun yanısıra şirket tarafından organize edilmiş bayilik açma şansınız da olacak öncelikle ürünleri bir inceleyin derim ben şahsen ilk olarak ürünleri inceledim ve hemen kayıt oldum siz de hem doğal olarak güzelleşirken bir yandan da gelir etmeye ne dersiniz başta Derya Baykal ve Suna Dumankayanın desteklediği ve ayrıyetten Suna Dumankayanında ürünlerinin bulunduğu müthiş bir portal gelin kadınlara yönelik bu portalda sizede yerinizi alın ve kazanmaya başlayın. Bunlar da ilginizi çekebilir:   SUNA DUMANKAYA KARIN YAĞLARINI ERİTME   bayan süet çizme modelleri   Cilt besleyici ve Yumuşatıcı Vücut Yağı   Çiller için barbunya LinkWithin ...

Devamını Oku

Devamını Oku

» tığ işi motifli şal anlatımı

tığ işi motifli şal anlatımı |  görsel 1


  anlatım için aşağıdaki linki tıklayın http://mirpiar.com/photo/2-0-8788-3  

Devamını Oku

» Keçeden bebek ayakkabı nasıl yapılır

Keçeden bebek ayakkabı nasıl yapılır |  görsel 1


40 cm bağcıklar          ...

Devamını Oku

Devamını Oku

Devamını OkuÖrgü dünyası

Sitemiz Yenileniyor


Tasarımımızla ilgili fikirler vermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
? Derya Baykal Anlatımlı Örgüler Alternatif Tedavi şifalı kürler Güzellik Doğal Kürler